Sukces nie jest przypadkiem

Gdy ludzie obserwują efekt końcowy jakiego doświadczasz, nie mają pojęcia ile pracy trzeba włożyć w sukces, który staje się twoim udziałem. Myślą: “Ta osoba musi mieć dużo szczęścia w życiu, dlatego wszystko jej się udaje”!
Nie widzą poświęconych godzin koncentracji na celu, codziennego wewnętrznego motywowania się, dni, miesięcy poświęconych na samodoskonalenie, zbierania się do kupy, gdy chcesz, a nie wychodzi – lecz ty to wiesz……..i dlatego sukces tak cieszy :)

WOLNA E.

sukces_nie_jest_przypadkiem_2015-09-10_12-02-05

Przeczytaj także

  1. Manifestacja mojego pragnienia – własny dom
  2. Szanse na sukces
  3. Każdy wielki sukces jest triumfem uporu
  4. Porażka lub sukces??
  5. Sukces uszczęśliwia. Porażka poucza

Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

One thought on “Sukces nie jest przypadkiem

  1. “Nie widzą poświęconych godzin koncentracji na celu, codziennego wewnętrznego motywowania się, dni, miesięcy poświęconych na samodoskonalenie, zbierania się do kupy, gdy chcesz, a nie wychodzi” – genialnie powiedziane.
    Na mnie fajnie działa wizualizacja. Pomaga zwłaszcza w tym zbieraniu się do kupy.
    Z pozdrowieniami, B

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>