Uczucie ogromnej wdzięczności

To czym w przeważającej mierze wypełniasz swój umysł, przejawia się w Twoim życiu pod postacią fizycznych doświadczeń. Naucz się wybiórczego postrzegania i wypełniaj swój Twórczy Umysł, tym co daje ci dobre uczucia.
3006

Przeczytaj także

  1. Uczucie wdzięczności, przyciąga dobre doświadczenia
  2. Uczucie wdzięczności otwiera furtkę dla wszelkiej wspaniałości
  3. Siła postrzegania
  4. Pomnażasz wszystko na czym się skupiasz
  5. Jak wytworzyć w sobie uczucie bogactwa?

Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>