Każdy wielki sukces jest triumfem uporu

To się nazywa sukces! :) Rozwój moich kursantów, cieszy mnie bardziej niż mój sam. W dniu wczorajszym podsumowując poczynania Karoliny napisałam jej, że przesłane zadania są niekompletne, że mało, że musi jeszcze nad tym popracować (zawsze przykręcam śrubkę do maksimum, ale chcąc efektów, trzeba dać z siebie wszystko! ;)) Dziś, w dniu drugim naszej współpracy Karolina napisała:

“Witaj Elu:) W załączniku wysyłam Ci drugi dzien kontrastu. Jestem z siebie dumna bo wiem że wykonałam zadanie w 100%! Wymagało to ode mnie dużej koncentracji ale widzę efekt wykonanego zadania i wiem już jak kontrast wykorzystać na swoja korzyść. :) Ściskam gorąco!”

Można? Można! :) Zapraszam i ciebie do indywidualnej współpracy, która pokaże ci “Jak być w harmonii 24 godz/h, nawet wtedy gdy otaczają Cię negatywne sytuacje, złośliwi ludzie i nie masz jeszcze tego co chcesz”

kazdy_wielki_sukces_jest_triumfem_uporu_0

Przeczytaj także

  1. Wybierzcie to szkolenie, a odmieni Wam życie na takie o jakim każdy z Was pragnie, marzy i chcę
  2. Nikt nie chce bólu…
  3. Twoje szkolenia winien odbyć każdy!
  4. Sukces nie jest przypadkiem
  5. Każdy ma inne odczucia nosząc swój talizman. Oto jedne z nich

Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>