Sukces nie wyklucza porażek i przeciwności, ale one są po coś – po co?

Bądź elastyczny. Czasem los będzie stawiał na twojej drodze różne wyzwania, może wydawać ci się wtedy, że cały świat sprzysiągł się przeciwko tobie, ale to nie prawda.

Przeszkody są potrzebne na naszej drodze do sukcesu.
Dzięki nim uczymy się, zdobywamy doświadczenie i doskonalimy siebie.
Często może wydawać nam się, iż jeżeli coś nie idzie po naszej myśli to może powinniśmy odpuścić, zrezygnować, a może za bardzo upieramy się przy jednym sposobie realizacji??

Osiągnięcie sukcesu to niełatwa droga, sukces, bowiem nie wyklucza porażek
i przeciwności, ale pamiętaj, że są one po to, abyś doskonalił się i wzrastał w siłę.

co_wiedza_ludzie_sukcesu_2014-03-04_15-20-18_middle

Ucz się na błędach, bądź silny i nie poddawaj się, każdą przeszkodę traktuj jak wyzwanie. Ludzie często rezygnują z osiągnięcia celu, ponieważ za bardzo koncentrują się na przeszkodach, jakie mogą napotkać ich na drodze do zwycięstwa.

Dopóki nie postanowisz, że chciałbyś zmienić własne myślenie to twoje życie również się nie zmieni.
Bo jak chcesz mieć inne rezultaty, działając ciągle w ten sam sposób??
Każdy może doświadczyć szczęścia i dobrobytu. Rób to, dzięki czemu czujesz się szczęśliwy i unikaj reszty.
Nie możesz cały czas przekładać zrobienie czegoś, szukając wymówek.

Odkładając rzeczy na jutro, a potem znowu na jutro, które tak naprawdę nigdy nie nadchodzi, skazujesz siebie na frustrację i złość. Swoje marzenia i pragnienia osiągają tylko najwytrwalsi. Droga do sukcesu pełna jest nieprzewidzianych wyzwań i porażek.

Nie możesz skupiać się na krótkoterminowych porażkach!
Patrz daleko w przyszłość, miej swój cel przed oczami.

Kto skupia się na porażkach widzi same porażki, kto skupia się na celu widzi rozwiązania swoich przeszkód.

wspinającsię

Nie martw się tym, że w trakcie twojej podróży do celu spotkasz na swojej drodze przeszkody! Obejdź je lub przeskocz, ale nie zatrzymuj się, idź cały czas na przód! Każdy sukces wymaga wytrwałości i wiary w to, że ci się uda!

Większość ludzi woli w ogóle nie próbować, bo boją się oni wyjść poza swoją strefę komfortu. Skazują się na przeciętność i szarą rzeczywistość tylko dlatego, żeby nie konfrontować się z nowymi wyzwaniami.

Rzadko, komu udaje się osiągnąć sukces za pierwszym razem, bądź, więc gotowy na konfrontację z różnymi przeciwnościami losu.
Pamiętaj, że każdy problem pojawiający się na twojej drodze to wyzwanie.

Wykorzystaj te wyzwania to doskonalenia siebie.
Pokonując wyzwania, jakimi są nasze problemy wzrasta w nas wiara, siła i niesamowita moc, dzięki której jesteśmy w stanie spełnić wszystkie nasze pragnienia :)

______________________________________________________

Elżbieta Wolna (Maszke) – prowadząca blog Baczna obserwatorka życia, ciesząca się każdą chwilą, wyciągająca wnioski ze swoich poczynań. Wciąż udoskonalająca swoje życie, pragnąca rozwoju i intensywności doświadczeń.

Autorka innowacyjnego szkolenia “Jak doświadczyć fizycznej manifestacji swoich pragnień”

______________________________________________________


Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *