Porażka lub sukces??

Jeżeli życie daje ci w kość, to nie po to, abyś się nad sobą użalał, tylko po to abyś coś w nim zmienił, abyś się udoskonalił, abyś wziął się w garść i uwierzył w siebie jeszcze bardziej, odnosząc OGROMNY SUKCES. Zapraszam na 100 dniowy trening motywacji do pozytywnego myślenia > 

co_wiedza_ludzie_sukcesu_2014-03-04_15-20-18_middle

Przeczytaj także

  1. Twoje skupienie aktywuje energię
  2. Sukces uszczęśliwia. Porażka poucza
  3. Odmienianie życia innych to moje powołanie i ogromna pasja
  4. Szanse na sukces
  5. 100 dni – wciąż do niego wracam i to jest niesamowite

Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>