CHCĘ ŻYĆ Z CAŁYCH SIŁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Chcę, żyć z całych sił!!!!!!!!!!!!!!!!! Chcę widzieć jak drzewa kołyszą się pod wpływem wiatru, słyszeć jak krople deszczu biją o parapet, czuć ciepło słońca, smakować dary mateczki ziemi, wąchać kwiaty na łące. Chcę żyć! Żyć z całych sił!!

żadedzień

Przeczytaj także

  1. Bob Proctor – to ja dyktuję to co chcę myśleć i to co chcę zobaczyć
  2. Chcę tu być
  3. Zawsze wiedzialam, ze chce zmienic swoje postrzeganie rzeczywistosci, ale nigdy nie wiedzialam jak
  4. Rewelacyjny dla każdego, kto chce zmienić swoje życie!
  5. Afirmacja dla czakry splotu słonecznego “Chcę. Umiem. Potrafię. Mogę!”

Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>