Afirmacja: “To co mówię i to co myślę TERAZ, musi być w harmonii z tym czego pragnę”

Określam czego pragnę, a następnie wyobrażam sobie jak tego radośnie doświadczam. Koncentruję się na odczuwaniu miłości i radości w związku z wyobrażeniem, które właśnie kreuje :)

nawszystko

 

Przeczytaj także

  1. Inspirowane działanie. Ile w uzyskiwaniu tego czego pragnę jest mojej pracy, a ile pracy wszechświata?
  2. Jak wygląda radosny rozwój?
  3. Twoje uczucia informują cię o tym czy jesteś w harmonii z tym czego pragniesz czy nie
  4. Kiedy mówię: „Stań się sługą miłości”, nie mam na myśli stawania się sługą osoby, którą kochasz. Chcę, byś stał się sługą miłości.
  5. The Secret – przestań skupiać się na tym czego nie chcesz, lecz skup się na tym czego pragniesz!

Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>