Pragnę podziękować za bransoletkę czakralną dla mojego męża, rezultaty są widoczne natychmiast!

Właśnie otrzymałam maila od Moniki, która jako prezent zamówiła dla swojego męża bransoletkę czakrową:

„Witam!!! Na wstępie pragnę podziękować za bransoletkę dla mojego męża,którą dostał dwa tygodnie temu i rezultaty są widoczne natychmiast. Jestem wdzięczna za przekazanie w niej cudownej energii! Teraz i ja mogę sobie pozwolić na zakup bransoletki dla 7 czakr ze znakiem OM oraz kadzidła z białej szałwii. Pozdrawiam gorąco Monika”

 

 —————————————————

Bransoletki z energią naturalnych kamieni. Zobacz pozytywne bransoletki, które tworzę:

POZYTYWNE BRANSOLETKI >

—————————————————

 


Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *