Teoria nie uczy. Doświadczenie uczy. Wspaniale jest doświadczać siły jaką mamy w sobie – trzeba ją tylko rozbudzić :)

Witam Cię z przeogromną radością !:)) Wczoraj kolejny magiczny wieczór, pracując z czakrą serca wysłałam ci moją energię miłości, rano zanim otwarłam oczy a będąc świadoma, poczułam się cudnie, to pierwszy raz w życiu, kiedy radośnie zasnęłam (tak naprawdę radośnie) i obudziłam się jeszcze bardziej radosna :D bezcenne uczucie, dziękuję ci – mój duchowy aniele. Manifestują się pragnienia :)

Słonecznego pełnego miłości dnia,
Ewa

Szkolenia Elżbiety Wolnej wykorzystujące siłę Prawa Przyciągania >

Przeczytaj także

  1. Joe Vitale to teoria Elżbieta Maszke to praktyka
  2. Przeczytałam sporo na ten temat, ale NIKT NIE ZROBIŁ TEGO TAK WSPANIALE JAK TY! Decydujcie się na to szkolenie, naprawdę warto.
  3. Wykonując Twoje zadania czułam szczęście, radość, byłam w niezwykłym humorze i pełna pozytywnych myśli.
  4. Twoje szkolenia winien odbyć każdy!
  5. Rewelacyjny dla każdego, kto chce zmienić swoje życie!

Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>