Jak wygląda radosny rozwój?

Świat jest wspaniałym i cudownym miejscem do rozwoju. Moja świadoma uwaga skupiona na tym czego pragnę, sprawia że wspaniałe rzeczy, okoliczności i ludzie pojawiają się w moim doświadczeniu.

Jeżeli jednak „coś idzie nie tak” (ponieważ doświadczam kontrastu) na podstawie tego określam jeszcze bardziej, jeszcze skrupulatniej czego pragnę doświadczyć.. Tak wygląda świadomy rozwój. Tak wygląda radosny rozwój, ponieważ moja uwaga wciąż i wciąż nakierowana jest na to CZEGO CHCĘ.

Najpierw określam czego pragnę, a następnie bawię się w moim umyśle w to, że jest to już część mojego radosnego doświadczenia.

Pozwalam Prawu Przyciągania zorganizować wszelkie najlepsze i najbardziej odpowiednie okoliczności, jakie muszą zaistnieć, abym moimi fizycznymi zmysłami mogła doświadczyć tego czego zapragnęłam.

——-

“Jak Być W Harmonii 24 godz/h Nawet Wtedy Gdy Otaczają Cię Negatywne Sytuacje, Złośliwi Ludzie I Nie Masz Jeszcze Tego Co Chcesz” Przeczytaj więcej>

leucojum vernum

 


Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste