Czy wdzięczność trzeba wyrażać na głos, tak jak afirmacje?

Andrzej, jeden z moich czytelników zadał mi takie pytanie. Oto moja odpowiedź:

Elżbieta Wolna: Wszystko możesz, nic nie musisz :) Chodzi mi oto, że nie ma ŻADNYCH sztywnych reguł, jakimi trzeba się kierować. Kryterium jest tylko jedno WSZYSTKO CO ROBISZ ma wzbudzać w tobie pozytywne uczucia. Afirmacji wcale nie musisz wyrażać na głos, tak samo jak wdzięczności za poszczególne sprawy, rzeczy, osoby.

Oczywiście słowa, jakie wypowiadamy mają w sobie silną wibrację dźwięków i dzięki temu oddziałują na nas silniej niż myśli, ale częste powtarzanie w myślach afirmacji będzie zdecydowanie lepsze niż kilkukrotne powiedzenie ich na głos.

Każdy musi odnaleźć najlepszy sposób dla siebie :) Tak więc jeśli jesteś w grupie, afirmuj bądź wyrażaj wdzięczność w myślach, a gdy będziesz sam dołącz do tych myśli słowo mówione :))

Przeczytaj także

  1. Jak przy pomocy wizualizacji wyrażać pozytywne uczucia i częściej ich doświadczać? PRAKTYCZNE ĆWICZENIE
  2. Odczuwam błogi spokój i wdzięczność. Ta wiedza, którą przekazujesz w swoich szkoleniach jest warta milion dolarów.
  3. AFIRMACJE MIŁOŚCI
  4. Afirmacje – Louise Hay
  5. Myślokształty i afirmacje

Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>