Michał: Czemu tak wiele małych dzieci (do np. 2 roku życia) jest bitych, porzucanych itp. Przecież prawo przyciągania odpowiada na każdą wibrację

Elżbieta Wolna: Każda dusza wybiera sobie miejsce, czas, rodzinę i inne zależności potrzebne jej do rozwoju.

Nie możesz patrzeć na coś i oceniać to ze swojej perspektywy, ponieważ to tak jakbyś spoglądał na jeden puzzel, nie widząc całego obrazka.
Wszystko ma swoją przyczynę, wszystkie doświadczenia są potrzebne, inaczej nie zaistniałyby. NIC nie dzieje się ot tak.

WSZYSTKIE wydarzenia, uczestniczą w procesie rozwoju danej osoby. Nie można patrzeć na jedno życie i wyciągać wniosków, że coś jest dobre lub złe, zapominając o reinkarnacji i odwiecznym kontynuowaniu rozwoju.

To bardzo głęboki temat, którego trzeba obdarzyć ogromnym zrozumieniem, pamiętając że każde doświadczenie ma swój cel – nie zawsze zrozumiały dla obserwującego dane wydarzenia.

____________________________________________________

Elżbieta Wolna (Maszke) – prowadząca blog. Autorka rewolucyjnych szkoleń radosnego rozwoju osobistego wykorzystującego siłę Prawa Przyciągania >

Autorka poradników:

  • Jak zwiększyć o 200% szanse na realizację swoich marzeń za pomocą Prawa Przyciągania. Przeczytaj >

130 pyt odp mock up

  • Odkryj PRAWDZIWE źródło swoich problemów i rozwiąż je raz na zawsze.Przeczytaj >

Elżbieta_Wolna_120_wersja2jpg

  • Jak stworzyć SKUTECZNĄ Mapę marzeń i zrealizować swoje marzenia. Przeczytaj >

mapa_marzen_ela_wolna1

____________________________________________________

 


Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *