Poprzez niedbałość myśli miotasz się w życiu

Zawsze istnieje wyłącznie chwila “TERAZ”. Twoje życie to niewyobrażalnie dużo chwil “TERAZ”. Każda chwila przybliża cię, bądź oddala od najlepszej wersji Twojego doświadczenia. Poprzez swoją niedbałość oto w jakim kierunku wysyłasz swoje myśli, miotasz się w swoim życiu.

To na jakich aspektach koncentrujesz swoją uwagę (POZYTYWNYCH bądź NEGATYWNYCH) generuje Twoje przyszłe doświadczenia, które przychodzą do ciebie – generuje kolejne chwile “TERAZ”

Spodobało mi się zdanie, które dawno temu przeczytałam, pomyśl nad jego przesłaniem: “Lubię myśleć pozytywne o mojej przyszłości, bo zaraz moja przyszłość stanie się moją TERAŹNIEJSZOŚCIĄ”

Przeczytaj także

  1. Eckhart Tolle – odkryj wewnętrzną przestrzeń poprzez tworzenie przerw w strumieniu myśli
  2. Eckhart Tolle – Kiedy wkraczasz w TERAZ wychodzisz poza zawartość swojego umysłu. Nieustający potok myśli zwalnia.
  3. Przerażała mnie myśl jak wiele emituje negatywnych myśli każdego dnia
  4. Relaks w życiu
  5. Zwiększ poziom energii poprzez zakotwiczenie umysłu w teraz. TECHNIKA

Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>