Poprzez niedbałość myśli miotasz się w życiu

Zawsze istnieje wyłącznie chwila „TERAZ”. Twoje życie to niewyobrażalnie dużo chwil „TERAZ”. Każda chwila przybliża cię, bądź oddala od najlepszej wersji Twojego doświadczenia. Poprzez swoją niedbałość oto w jakim kierunku wysyłasz swoje myśli, miotasz się w swoim życiu.

To na jakich aspektach koncentrujesz swoją uwagę (POZYTYWNYCH bądź NEGATYWNYCH) generuje Twoje przyszłe doświadczenia, które przychodzą do ciebie – generuje kolejne chwile „TERAZ”

Spodobało mi się zdanie, które dawno temu przeczytałam, pomyśl nad jego przesłaniem: „Lubię myśleć pozytywne o mojej przyszłości, bo zaraz moja przyszłość stanie się moją TERAŹNIEJSZOŚCIĄ”


Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *