Twoje negatywne myśli o innych, krzywdzą ciebie

Nigdy nie chodzi o oszukiwanie siebie i uważanie, że lubi się wszystkich skoro tak nie jest. Chodzi oto, że twoja negatywna koncentracja SZKODZI TOBIE, ponieważ to ty wzbudzasz w sobie uczucia i przyciągasz względem nich, niezależnie od tego co jest obiektem twojej koncentracji.
Szukając tego na czym możesz się pozytywnie skupić, nie robisz tego dla kogoś innego, ale dla SIEBIE.

negatywne mysli
Koncentrując się na tym NA CO NIE MASZ WPŁYWU, a co wzbudza w tobie negatywne odczucia, stajesz się magnesem, dla przyciągania tego co negatywne DO TWOJEGO ŻYCIA.
Nie szukaj na siłę tego co możesz docenić w miejscu które nie odczuwasz dobrze, bo będziesz wzbudzał w sobie wyłącznie opór. Przenieś swoją uwagę na to co autentycznie będziesz mógł obdarzyć swoją pozytywną uwagą (uwypuklaj pozytywne aspekty, tego co odczuwasz dobrze i pozwól temu uczuciu wypełniać twoje pole energetyczne)

Następnym razem będąc w negatywnej sytuacji, na którą nie masz bezpośredniego wpływu, powiedz sobie: „Nie mam na to wpływu, więc nie chcę się na tym koncentrować. Skoncentruje się na tym co daje mi dobre uczucia, a jest nim ………”

DOWIEDZ SIĘ: Jak być w harmonii 24 godz/h, nawet wtedy gdy otaczają Cię negatywne sytuacje, złośliwi ludzie i nie masz jeszcze tego co chcesz

Elżbieta Wolna


Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *