Od czego zależy odczuwanie szczęścia??

„Kiedy w Twoim dniu nie dzieje się nic szczególnego, a Ty na jego koniec czujesz się tak bardzo szczęśliwy, wtedy zaczynasz rozumieć, że szczęście zależy tylko od ciebie, nie od czynników zewnętrznych. Możesz o tym wiedzieć, ale dopiero gdy tego doświadczysz – ZROZUMIESZ.

To tak ważny krok w świadomym życiu….Zaczynasz zastanawiać się, jak mogłeś żyć do tej pory, uważając że musi zdarzyć się „COŚ” abyś poczuł się dobrze, bo teraz wiesz że to nie prawda, teraz ROZUMIESZ, że nie musi zdarzyć się nic, a Ty sam z siebie jesteś odpowiednikiem poczucia szczęścia.”


Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *