Skoro nie ma ucieczki od TERAZ, to dlaczego nie przyjąć go serdecznie?

Z pozoru mogłoby się wydawać, że chwila obecna jest tylko jedną z wielu, wielu chwil. Każdy dzień wydaje się składać z tysięcy chwil, w których wydarzają się tysiące rzeczy.

Jeśli jednak przyjrzysz się uważniej, czy możesz zaprzeczyć że jest tylko jedna chwila – zawsze? Czy życie, kiedykolwiek, nie jest TĄ chwilą? Ta jedna chwila – TERAZ – jest jedyną rzeczą, od której nigdy nie możesz uciec, jedynym pewnikiem w twoim życiu. Cokolwiek by się nie wydarzyło, jakkolwiek Twoje życie by się nie zmieniło, jedno jest pewne: to zawsze jest TERAZ.

Skoro nie ma ucieczki od TERAZ, to dlaczego nie przyjąć go serdecznie? Nie zaprzyjaźnić się z nim?

Kiedy jesteś na stopie koleżeńskiej z chwilą obecną, czujesz się jak u siebie w domu, niezależnie od tego gdzie jesteś. Jeśli nie czujesz się jak u siebie w domu w chwili TERAZ to dokąd byś nie poszedł, zawsze będziesz niósł ze sobą niepokój.

CHWILA OBECNA JEST TAKA JAKA JEST, ZAWSZE…..Czy pozwolisz jej istnieć?

Podział życia na przeszłość, teraźniejszość i przyszłość został stworzony przez umysł i w ostatecznym sensie jest iluzją. Przeszłość i przyszłość są wytworami myśli, mentalnymi abstrakcjami. Przeszłość można pamiętać tylko TERAZ. To co pamiętasz to wydarzenie, które miało miejsce w TERAZ i pamiętasz je TERAZ. PRZYSZŁOŚĆ, KIEDY NIE NADEJDZIE, STAJE SIĘ TERAZ. Tak więc jedyną rzeczywistością jaka istnieje, jest zawsze TERAZ

“Z rozdziału książki Mowa Ciszy”

Przeczytaj także

  1. Im mocniej utożsamiasz się z umysłem, tym więcej cierpisz – jak to zmienić?
  2. Czułam chęć ucieczki od wszystkiego…już nie muszę uciekać!
  3. Poprzez niedbałość myśli miotasz się w życiu
  4. Im bardziej cieszysz się obecną chwilą, tym szybciej twoje marzenia przypłyną do twojej chwili TERAZ
  5. Eckhart Tolle – Kiedy wkraczasz w TERAZ wychodzisz poza zawartość swojego umysłu. Nieustający potok myśli zwalnia.

Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>