Skoro nie ma ucieczki od TERAZ, to dlaczego nie przyjąć go serdecznie?

Z pozoru mogłoby się wydawać, że chwila obecna jest tylko jedną z wielu, wielu chwil. Każdy dzień wydaje się składać z tysięcy chwil, w których wydarzają się tysiące rzeczy.

Jeśli jednak przyjrzysz się uważniej, czy możesz zaprzeczyć że jest tylko jedna chwila – zawsze? Czy życie, kiedykolwiek, nie jest TĄ chwilą? Ta jedna chwila – TERAZ – jest jedyną rzeczą, od której nigdy nie możesz uciec, jedynym pewnikiem w twoim życiu. Cokolwiek by się nie wydarzyło, jakkolwiek Twoje życie by się nie zmieniło, jedno jest pewne: to zawsze jest TERAZ.

Skoro nie ma ucieczki od TERAZ, to dlaczego nie przyjąć go serdecznie? Nie zaprzyjaźnić się z nim?

Kiedy jesteś na stopie koleżeńskiej z chwilą obecną, czujesz się jak u siebie w domu, niezależnie od tego gdzie jesteś. Jeśli nie czujesz się jak u siebie w domu w chwili TERAZ to dokąd byś nie poszedł, zawsze będziesz niósł ze sobą niepokój.

CHWILA OBECNA JEST TAKA JAKA JEST, ZAWSZE…..Czy pozwolisz jej istnieć?

Podział życia na przeszłość, teraźniejszość i przyszłość został stworzony przez umysł i w ostatecznym sensie jest iluzją. Przeszłość i przyszłość są wytworami myśli, mentalnymi abstrakcjami. Przeszłość można pamiętać tylko TERAZ. To co pamiętasz to wydarzenie, które miało miejsce w TERAZ i pamiętasz je TERAZ. PRZYSZŁOŚĆ, KIEDY NIE NADEJDZIE, STAJE SIĘ TERAZ. Tak więc jedyną rzeczywistością jaka istnieje, jest zawsze TERAZ

„Z rozdziału książki Mowa Ciszy”


Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *