Cudownie jest publikować takie wpisy

Kilka słów dla tych którzy zastanawiają się co muszą zrobić, aby zacząć odmieniać swoje postrzeganie, myślenie a co za tym idzie ŻYCIE.

“Przerabiam dopiero 5 lekcje a już mam świadomość jak wiele nowych, wspaniałych rzeczy się nauczyłam i zaczęłam je stosować w codziennym życiu. Elu jestem Ci bardzo wdzięczna za sposób w jaki prowadzisz nas – ucząc  jak sami możemy wpłynąć na poprawę naszego życia. Codziennie zaglądam do laptopa i wypatruje czy mam już kolejne zadania, które muszę wykonać. Wykonuje je z ogromna przyjemnością. Dziękuje!

Lidia G.


Szkolenia Elżbiety Wolnej wykorzystujące siłę Prawa Przyciągania >

 

Przeczytaj także

  1. Naprawdę pomagasz ludziom tym co robisz.
  2. Kiedy dajesz ludziom więcej wartości niż dostałeś od nich, pojawia się uczucie spełnienia i świadomość dobrze obranego kierunku
  3. Wykonując Twoje zadania czułam szczęście, radość, byłam w niezwykłym humorze i pełna pozytywnych myśli.
  4. Praca nad tym tematem już bardzo zmienia moją świadomość bogactwa i od wczoraj zaczynają się dziać cuda!
  5. Już w drugi dzień można odczuć korzyści płynące z tego kursu

Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>