100 dniowy trening motywacyjny: “Elu, materiał napisany przez Ciebie, dobór filmików i cytatów jest rewelacyjny”

“Elu, lekcje baaardzo mi się podobają. Każdego dnia czekam z utęsknieniem na nowego maila, a jak nie mogę go odczytać tego dnia, to potem nadrabiam kilka lekcji jednym tchem. Są bardzo wartościowe. To wspaniały projekt. Taki motywacyjny kop każdego dnia jest mi bardzo potrzebny.

Lekcje zdecydowanie skłaniają mnie do zmiany sposobu myślenia i sprawiają, że moja świadomość wzrasta. Polecam każdemu udział w tym projekcie. Owszem, można czytać sobie różne motywujące rzeczy samemu, na własną rękę, ale z doświadczenia wiem, że trudno jest to robić codziennie, a właśnie ta regularność jest w tej motywacji bardzo ważna.

Elu, materiał napisany przez Ciebie, dobór filmików i cytatów jest rewelacyjny i bardzo trafiony w moje potrzeby. Pozdrawiam i dziękuję

Monika”

Ty także podejmij 100 dniowe wyzwanie motywacyjne >

100dni_750_200_7nr3

Przeczytaj także

  1. Mówiłam już, że mój 100 dniowy trening motywacyjny jest super? A co ja będę mówiła :) Posłuchajcie uczestniczki, która go ukończyła! :)
  2. Mój 100 dniowy trening motywacyjny działa cuda
  3. Kolejny 100 dniowy trening motywacyjny zakończony ogromnym sukcesem
  4. 100 dniowy trening motywacyjny: “Wierzę w moje nieograniczone możliwości i siłę dzięki Twoim mailom, które codziennie wznoszą mnie coraz wyżej i wyżej. Najlepiej zainwestowane pieniądze w moim życiu!!!!!!!”
  5. 100 trening motywacyjny: Zupełnie zmieniłam swoje myślenie z negatywnego na POZYTYWNE

Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>