Jeśli strach przed porażką działa na Ciebie paraliżująco, pamiętaj że ten lęk jest tylko iluzją W TOBIE.

Obejrzyj – koniecznie z dźwiękiem


Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

8 thoughts on “Jeśli strach przed porażką działa na Ciebie paraliżująco, pamiętaj że ten lęk jest tylko iluzją W TOBIE.

 1. Któryś raz jestem w szoku!!!!!! Niesamowite wrażenie i…….. naga prawda. Obym przy każdym podejmowaniu decyzji umiała pokonać wilka…

 2. A mnie się ten szczerzący kły wilk bardzo spodobał:):):).Wzbudził takie bardzo pozytywne i ciepłe uczucia:):):),tak,iż miało się ochotę kogoś przytulić i pogłaskać:):)Oczywiście ten ktoś szybko to wykorzystał,położył się na plecach,pomerdał ogonem i spojrzał pytająco”Zaraz,zaraz,to już koniec głaskania?Chcę jeszcze:):):)

  Ten ktoś ma na imię BINGO,jest bardzo podobny do małego liska,ma już 10 lat i….jest szczęśliwy.Codziennie uczy mnie radości życia:)

  Pzdr.T

 3. Scena z wilkiem powiedziala mi:zapomnij o wygranej i przegranej..zapomnij o dumie i bólu..ZRÓB TO!!.. i zacznij wreszcie żyć czlowieku

 4. Świetnie pokazane. Wszyscy powinn9iśmy pamiętać o tym, że strach to bardzo często tylko iluzja i nie dać się zwieść :)

 5. Strach to iluzja w naszym umyśle, która jest stworzona bardzo często przez społeczeństwo, w którym żyjemy i przez nawykowe myślenie, któremu zawierzamy…
  Strach to zakorzenione w podświadomości przekonania wielu pokoleń przed nami… Aby to zwalczyć musimy znaleźć się w TU i TERAZ i zacząć świadomie kreować nasze postrzeganie rzeczywistości :)

  Dziękuje za filmik,
  Robert

  • Proszę Robercie :) Wspaniale jest dzielić się tym co może uświadomić nam możliwość zmian na lepsze :-)

 6. witam ,
  owszem iluzja ,ale nie tak latwo (wtlaczanych przez lata..)z nia sobie poradzic TU I TERAZ to ladnie powiedziane ,natomiast wdrozenie w codzienne zycie to juz nielada wyczyn…sprobowalam i wiem ,ze tak jest …tylko jak zachowac TO NA ZAWSZE (czasami to nawet strach sie bac:)
  pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *