Bądź głównym bohaterem w swoim życiu

Bierz życie w swoje ręce! Nikt nie będzie przejmował się Twoimi wymówkami, lamentem oraz obwinianiem wszystkich na około, że Twoje życie nie wygląda tak jak tego chcesz! To Twoje życie, więc zacznij działać. Zmień myślenie. Zmień słowa, jakich używasz. Wprowadź więcej uśmiechu do każdego dnia. Zacząć możesz od najprostszej rzeczy – uświadomieniu sobie, jak chcesz, aby wyglądało Twoje życie. Twój efekt końcowy, przyciąga wszelkie potrzebne okoliczności, potrzebne do doświadczenia tego czego chcesz. Ja każdego roku robię to tworząc swoją Mapę Marzeń. Teraz daje czytelnikom mojego sklepu https://pozytywnysklep.com/ ten poradnik W PREZENCIE :)

Po prawej stronie, można wpisać się do mojego pozytywnego newslettera.

Artykuły, afirmacje, motywujące obrazki, porady, rozmowy o Prawie Przyciągania + e-book o mapie marzeń na sam początek naszej wspólnej przygody!

Zapraszam > https://pozytywnysklep.com/

Dołącz do mojego newslettera. Daje wartościową wiedzę! :)

 


Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *