AKCEPTUJ wszystko co życie ma ci do zaoferowania

To co wywołuje uśmiech – uszczęśliwia
To co smuci – uczy
Nie masz bezpośredniego wpływu na to co spotka cię w drodze do celu, ale masz bezpośredni wpływ na to jak będziesz reagował.
Czy przeciwności cię wzmocnią? Czy dadzą ci możliwość przemyślenia i zrobienia czegoś inaczej, lepiej?
Czy może osłabią cię, zdołują, dadzą poczucie beznadziejności
TYLKO OD CIEBIE ZALEŻY CO ZROBISZ Z OKOLICZNOŚCIAMI JAKIE OTRZYMASZ.

Bardzo spodobał mi się komentarz mojej czytelniczki:
“Miałam wrażenie, że ten rok był straszny, że tyle rzeczy mi się nie udało. Ale wczoraj kolega się mnie spytał “gdybyś mogła cofnąć czas, co byś zrobiła inaczej?” i wtedy pomyślałam “nic bym nie zmieniła. Bo dzięki tym porażkom i złym doświadczeniom nauczyłam się czegoś o sobie. Gdybym cofnęła czas i je zmieniła, nie zdobyłabym tej ważnej wiedzy i nadal popełniałabym te same błędy. A tak zrozumiałam, gdzie tkwią problemy i teraz je naprawiam. Jestem mądrzejsza i silniejsza – Monika”

Zapraszam po naukę JAK BYĆ W HARMONII http://prawo-przyciagania.maszke.pl/jak-byc-w-harmonii/

niemaszwpływu

 

Przeczytaj także

  1. Wypróbuj to i zaobserwuj jak szybko zmienia się Twoje życie
  2. Jak afirmowanie (pozytywne myślenie) może polepszyć moje życie?
  3. Jakiś czas temu moje życie się „zawaliło”. Wzięłam udział w Twoim 4 dniowym szkoleniu „Jak przyciągnąć pieniądze” i rewelacja!
  4. Jesteś chodzącym odkurzaczem
  5. Życie jest piękne!

Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>