Panowanie nad swoimi uczuciami to panowanie nad swoim życiem

AAAAAAAAAA tak się cieszę, gdy moi kursanci na własnej skórze doświadczają mocy jaką zawsze mają w sobie. Obserwowanie tego uszczęśliwia zawsze pewną część mnie samej:

„Witam Pani Elu, jestem w szoku. Proszę sobie wyobrazić, że zaczęłam, chyba:), kontrolować swoje emocje i odczucia! Kiedy zaczynam czuć smutek, obawy, lęki czy przygnębienie, natychmiast – i coraz lepiej mi to wychodzi, przeskakuję w podświadomości na miłe wspomnienia i od razu wycisza się mój organizm i uspokaja, a na twarzy pojawia się uśmiech. Pani Elu…. to działa! Dziękuję :)
Ola”

Szkolenia Elżbiety Wolnej wykorzystujące siłę Prawa Przyciągania >


Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *