Panowanie nad swoimi uczuciami to panowanie nad swoim życiem

AAAAAAAAAA tak się cieszę, gdy moi kursanci na własnej skórze doświadczają mocy jaką zawsze mają w sobie. Obserwowanie tego uszczęśliwia zawsze pewną część mnie samej:

“Witam Pani Elu, jestem w szoku. Proszę sobie wyobrazić, że zaczęłam, chyba:), kontrolować swoje emocje i odczucia! Kiedy zaczynam czuć smutek, obawy, lęki czy przygnębienie, natychmiast – i coraz lepiej mi to wychodzi, przeskakuję w podświadomości na miłe wspomnienia i od razu wycisza się mój organizm i uspokaja, a na twarzy pojawia się uśmiech. Pani Elu…. to działa! Dziękuję :)
Ola”

Szkolenia Elżbiety Wolnej wykorzystujące siłę Prawa Przyciągania >

Przeczytaj także

  1. Z lekcji na lekcję następowało moje przebudzenie. Uważam, że wykonujesz genialną pracę dla ludzi, którzy chcą coś zmienić w swoim życiu!!
  2. Zmienić energię i dokonać zmian w swoim życiu
  3. Joe Vitale to teoria Elżbieta Maszke to praktyka
  4. Zamień poczucie winy we wdzięczność
  5. Droga, którą mam podążać, aby zrealizować swoje pragnienia

Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>