Nauka cudów Gregg Braden – podsumowanie 3 wcześniejszych eksperymentów

Podsumowując wszystkie 3 eksperymenty:

1. DNA w naszych ciałach ma bezpośredni wpływ na nasz świat, na fizyczne rzeczy z których jest zrobiony nasz świat na poziomie energetycznym.

2. Nie jesteśmy związani przez czas i przestrzeń, eksperyment pokazał że nie ważne iż jesteśmy w tym samym budynku czy oddzieleni o setki mil, efekt jest taki sam.

3. Ludzkie emocje mają zdolność by zmienić DNA, które ma wpływ na świat wokół nas.

(…) Ty i ja mamy w naszych ciałach moc, która nie jest związana przez prawa fizyki w sposób w jaki dziś je rozumiemy. Coś w nas jest bezpośrednio połączone z emocjami w naszych ciałach.
Z myślami, uczuciami, naszymi modlitwami, wierzeniami, które przechodzą ponad ograniczenia czasu i przestrzeni w sposób w jaki zaczynamy je dziś rozumieć.


Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

2 thoughts on “Nauka cudów Gregg Braden – podsumowanie 3 wcześniejszych eksperymentów

  1. Mniej więcej zgadza się,natomiast jest jeszcze taka słodka tajemnica tej przemiany-to jest to o czym wspominał słynny Joe Vitale-a mianowicie podchodzić do wszystkiego z rezerwą,nie spinać się,bo w tym momencie nawet DNA może zwariować lub się silnie zbuntować i nici z kici:)Trzeba do wszystkiego podchodzić na zasadzie”Dobry Panie Boże jak to by dobrze byłoby….i tu pomyśleć o tym,co chciałoby się uzyskać i efekt jest murowany,a czasem dostaje się więcej i lepiej niż się chciało.Nie wiem,to tylko takie moje skromne zdanie wynikające z obserwacji,ale przecież ja też jestem człowiekiem…i mogę się mylić:):):)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *