Udany dzień

Aktualnie doszłam do takiego miejsca we własnym rozwoju, że żyję w pełnej harmonii. Budzę się z radością i zasypiam z poczuciem spełnienia serce
Czy dziś, kładąc się spać będę z siebie zadowolona? Och tak, wytworzyłam dziś mnóstwo pozytywnych uczuć, jestem szczęśliwa! :)

udanydzień

Przeczytaj także

  1. Zapomnij kim kazano Ci być
  2. Wewnętrzny power, chęć do życia, twórcze działanie
  3. Anioł stróż
  4. Prosty sposób na bycie szczęśliwym
  5. Dobrze mieć Anielskie wsparcie!

Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>