Gorszy dzień

Są takie dni, ale pamiętaj TO TYLKO GORSZY DZIEŃ, nie traktuj go jak pryzmat, przez który patrzysz źle na siebie i na całe swoje życie.
Sylwia Grzeszczak – Gorszy dzień https://www.youtube.com/watch?v=zFf2zah3cMw

satakiedni

Przeczytaj także

  1. Nowy dzień
  2. Już w drugi dzień można odczuć korzyści płynące z tego kursu
  3. 20 dni minęło….jak jeden dzień! :)
  4. Tak często traktujemy każdy dzień jako coś co po prostu nam się należy
  5. Power dla: pola ochronnego, bogactwa, systemu energetycznego

Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>