Aktualne okoliczności to trampolina do większego rozwoju

Najtrudniejszą rzeczą w rozwoju osobistym, jest tworzenie na podstawie DOŚWIADCZANEGO KONTRASTU (negatywnych doświadczeń w Twoim życiu).

“Jak Być W Harmonii 24 godz/h Nawet Wtedy Gdy Otaczają Cię Negatywne Sytuacje, Złośliwi Ludzie I Nie Masz Jeszcze Tego Co Chcesz?”

Odpowiedź znajdziesz na: http://prawo-przyciagania.maszke.pl/jak-byc-w-harmonii/
2505

Przeczytaj także

  1. Doświadczasz i określasz czego chcesz dalej – to takie proste. Obecne okoliczności to trampolina do przyszłych doświadczeń
  2. Bądź szczęśliwy niezależnie od innych
  3. Nic nie dzieje się bez przyczyny
  4. Afirmacja: Pozwalam Twórczej Inteligencji organizować najlepsze okoliczności dla mojego rozwoju
  5. Rozwój dzięki negatywnym doświadczeniom

Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>