Energia serca – uwalnianie negatywnych emocji i uczuć

Wykład Safi Nidiaye poświęcony metodzie polegającej na ześrodkowaniu się swoim odczuwaniem we własnym ciele i na pracy z energią serca. Metoda ta jest skuteczna przy uwalnianiu starych emocji i uczuć, które zepchnęliśmy do nieświadomości, ponieważ były dla nas nieprzyjemne. One pozostały i z czasem przejawiają się w naszym ciele fizycznym w postaci napięcia, blokad lub nawet chorób. Metoda ta polega na przepracowaniu i dogłębnym poczuciu starych emocji i zatroszczeniu się o nie własnym sercem. Niekoniecznie chodzi o uzewnętrznianie i wylewanie naszych żali, lecz namierzenie ich i dogłębne uświadomienie, przez co same odejdą. Większość ludzi żyje w świecie iluzji wytworzonym przez ich własne myśli, z którymi się utożsamiają. Na podstawie swoich doświadczeń wydają osądy, szufladkują inne osoby i rzeczy. Są oni świadomością w swojej głowie. Gdy tymczasem przerzucimy świadomość do serca, odkrywamy całkiem nową rzeczywistość, rzeczywistość czucia, a nie myślenia. Rzeczywistość taką, jaką jest naprawdę, bez żadnych uprzedzeń itp. Mamy wtedy głębszą więź z samym sobą, z otoczeniem i z prawdą o tym otoczeniu i o nas samych. 


Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *