Wybierzcie to szkolenie, a odmieni Wam życie na takie o jakim każdy z Was pragnie, marzy i chcę

Po trzech dniach szkolenia “Jak być w harmonii” utwierdziłam się w przekonaniu, że wszystko jest możliwe:) Szkolenie pozwoliło mi rozwinąć się jeszcze bardziej duchowo. Wiem jak na własną korzyść wykorzystać kontrast, którego nie rozumiałam. Wręcz nienawidziłam tych sytuacji kiedy “ON (kontrast, negatywne sytuacje)” się pojawiał. A teraz? Jestem wdzięczna, że kontrast pojawia się w moim życiu bo wiem czego tak naprawdę pragnę. I już wiem jak działać aby wszystko czego pragnę przyciągnąć do Siebie :)

Jeśli ktoś się zastanawia nad tym szkoleniem uwierzcie mi na słowo, że to zastanawianie jest zbędne! Po prostu wybierzcie to szkolenie a odmieni Wam życie na takie o jakim każdy z Was pragnie,marzy i chcę.

Szkolenie nakierowuje Was i mnie również, na ścieżkę pełną harmonii i wiary. Są to trzy dni intensywnej pracy, ale chęć życia życiem o jakim pragniecie jest tego warte bo co to jest trzy dni do reszty waszego życia? :) Polecam w 100%! Ściskam Cię Elu gorąco! Wszystkiego dobrego!!
Karolina Z.

Szkolenia Elżbiety Wolnej wykorzystujące siłę Prawa Przyciągania >

Przeczytaj także

  1. Twoje szkolenia winien odbyć każdy!
  2. Naucz się być świadomym pragnień, jakie w tobie wzbudza każdy dzień
  3. Każdy wielki sukces jest triumfem uporu
  4. Rewelacyjny dla każdego, kto chce zmienić swoje życie!
  5. Twoje szkolenie to coś więcej, niż wygrana w Lotto!

Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>