Bob Proctor – to ja dyktuję to co chcę myśleć i to co chcę zobaczyć

Nasze ciało to struktura molekularna. To molekuły mięśni, pełne bardzo szybkich wibracji.
Umysł to mechanizm, a ciało to statuetka poruszana przez ten mechanizm.

Ty i ja mamy w sobie zdolność, wybierania obrazów, które będą wypełniały cały umysł. Mamy dostęp do nieskończonego źródła życia i wybieramy nasze ścieżki. Możemy wybrać ścieżkę kogoś innego, lub sami ją stworzyć.

Jeśli zbierzemy te ścieżki razem, tworzymy pomysły. Mogę coś stworzyć sobie w moim umyśle i wmówić sobie wszystko co chcę. Mogę wziąć ten pomysł i przekonać do niego moją podświadomość, która jest wszechmogącą inteligencją.
Mam wpływ nie tylko na moje ciało, ale mam wpływ także na cały ten wszechświat. Teraz wiem, że większość jego bogactw, to tylko małe obrazki, małe zdjęcia nas samych.
Teraz jest ci pewnie trudno uwierzyć, że mamy wpływ na cały wszechświat – lecz mamy.
Czy wiesz, że wysokie lub kosmiczne fale cały czas się przenikają w przestrzeni?

I gdy ja o czymś pomyślę, kontroluję wibracje jakie wytwarzam i gdy kontroluję wibracje
o których myślę, kontroluję to co przyciągam do swojego życia

Gdy chcę lepszego zdrowia, muszę tylko wyobrazić sobie, że już je dostałem. Zostałem obdarzony wspaniałą wyobraźnią i wykorzystując tą wyobraźnię mogę stworzyć autentyczne obrazy w swoim umyśle.
Mogę zobaczyć siebie w pięknym związku, mogę ujrzeć siebie doświadczającego cudownego sukcesu, mogę widzieć jak płyną do mnie pieniądze z bardzo wielu źródeł.

BO WIDZISZ – TO JA DYKTUJĘ TO CO CHCĘ ZOBACZYĆ.


Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

2 thoughts on “Bob Proctor – to ja dyktuję to co chcę myśleć i to co chcę zobaczyć

  1. Eluś…Ty Jesteś Niezmordowana…Zadziwiasz mnie….wciąż nowe wpisy,nowe pomysły.

    O Rany!!!!Przegapiłbym NAJWAŻNIEJSZĄ RZECZ POD SŁOŃCEM:):):)Przecież dziś imieniny obchodzą ELŻBIETY:):):)Nie wiem,czy akuat Ty i Druga Elunia obchodzicie imieniny właśnie dziś,ale…na wszelki wypadek….życzenia Wszystkiego Najlepszego,Wszelkiej Pomyślności,Radości i Spełnienia Najskrytszych Marzeń:):):)

    Wasz Kochany Pamiętający TOMECZEK;)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *