Rewelacyjny dla każdego, kto chce zmienić swoje życie!

“Dla mnie 100 dni motywacji do pozytywnego myślenia to pigułka wiedzy na temat prawa przyciągania do stosowania w praktyce. To emanacja wspanialej energii która napływa do mnie przez 100 dni i daje mi takie poczucie, że mam przyjaciela który troszczy się o mnie i wspiera mój rozwój. Jestem wdzięczna za ten kurs, który jest rewelacyjny dla każdego kto chce zmienić swoje życie!
Dziękuje Elu,ze Jesteś taka niezwykła!”

Ania N

Szkolenia Elżbiety Wolnej wykorzystujące siłę Prawa Przyciągania >

 

Przeczytaj także

  1. Jestem zachwycona tym kursem i na pewno skorzystam z innych. To niesamowite ile człowiek skupia się na braku zamiast na tym tego czego chce i za co jest wdzięczny :-)
  2. Wybierzcie to szkolenie, a odmieni Wam życie na takie o jakim każdy z Was pragnie, marzy i chcę
  3. Drugi dzień był dla mnie rewelacyjny, poznałam narzędzie, które całkowicie zmieniło moje nastawienie do relacji i dało możliwość kwantowego skoku w tym temacie w mojej świadomości
  4. To odmieniło moje życie
  5. Już pierwszego dnia zadziały się małe cuda

Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>