Twoje dzieci to dzieci życia, które pragnie istnieć

Wasze dzieci nie są waszymi dziećmi. Są synami i córkami Życia, które pragnie istnieć. Rodzą się dzięki wam, lecz nie z was i chociaż z wami przebywają, nie należą do was.

  • Możecie obdarzyć je waszą miłością, lecz nie waszymi myślami, albowiem mają swoje własne myśli.
  • Możecie dać schronienie ciałom ich, ale nie duszom, albowiem ich dusze zamieszkują dom jutra, do którego nie możecie wstąpić nawet w snach.
  • Możecie usiłować upodobnić się do nich, lecz nie starajcie się, aby one stały się do was podobne, a lbowiem miłość nie cofa się wstecz ani nie ociąga się, by pozostać w dniu wczorajszym.

Jesteście łukami, z których wystrzelono wasze dzieci jak żywe strzały. Łucznik dostrzega cel na drodze do nieskończoności i napina was Swą mocą, aby Jego strzały pomknęły szybko i daleko.
Niech napięcie dłonią Łucznika napełni was radością, albowiem Ten, który kocha lecącą strzałę, nie mniej miłuje nieruchomość łuku.

Khalil Gibran

Przeczytaj także

  1. Michał: Czemu tak wiele małych dzieci (do np. 2 roku życia) jest bitych, porzucanych itp. Przecież prawo przyciągania odpowiada na każdą wibrację
  2. Sukces osiąga ten kto bardzie go pragnie!
  3. Wybierzcie to szkolenie, a odmieni Wam życie na takie o jakim każdy z Was pragnie, marzy i chcę
  4. Jesteś zniewolony i nie wyobrażasz sobie życia bez kontroli
  5. 4. W jaki sposób odcinasz się od strumienia życia

Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>