Kredyt jest moją rzeczywistością. Myśl o nim blokuje mnie. Co robić?

kredyt

Pomnażamy to na czym się koncentrujemy. Koncentracja na strachu, który wynika z powziętych zobowiązań, przyciąga jeszcze więcej strachu, dlatego uczę, że ważne jest, to aby zasilać wersję doświadczenia jaką celowo i świadomie pragniemy.

Ostatnia moja kursantka, która miała kredyty, uświadomiła sobie, jak wiele blokad powoduje w niej myślenie o tym, że ma kredyt, ma zobowiązanie, jest dłużna itp. Jednak nie mogła tego zmienić, ponieważ kredyt był i to było teraz jej rzeczywistością. Jedyne co mogła to ZMIENIĆ SWOJE NASTAWIENIE i poszukać takiego kierunku uwagi, który przyniesie jej wewnętrzną ulgę, a w konsekwencji wpłynie na polepszenie energii jaką tworzy w tym obszarze.

W zadaniach, jakie wykonywała na szkoleniu „Jak przyciągnąć pieniądze”, zaczęła pisać:

  • „Do realizacji swoich planów, posiadam WSPARCIE BANKU, dzięki temu mogę już teraz cieszyć się dobrami materialnymi, które tak bardzo polepszają moje życie – jestem za to wdzięczna”

Mała zmiana słów, ogromna zmiana wibracyjna! Dzięki temu krótkiemu zdaniu, całkowicie zmieniła swoją energię, pozwalając Prawu Przyciągania organizować okoliczności do zarobienia potrzbnych pieniędzy.

Zmiana postrzegania jest kluczem do pozytywnych zmian. Ty także zacznij stosować łatwe zadania przez 42 minuty dziennie i przyciągaj mnóstwo okoliczności pełnych bogactwa materialnego!


Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *