Wszystkie Twoje szkolenia są doskonałe, ale to jest dla mnie – wyjątkowe!

„Jestem ogromnie szczęśliwa i radosna, że zdecydowałam się na to szkolenie. Wszystkie Twoje szkolenia są doskonałe, ale to jest dla mnie – wyjątkowe!

Tak je oceniam , ponieważ :

-   Nauczyło mnie kreowania harmonii w trzech najważniejszych obszarach mojego życia,
-   Ujawniło jak systematycznie i konsekwentnie pracować nad tą harmonią – a więc – nad wysokim poziomem energii życiowej,
-   Pokazało jak definitywnie zmieniać swoją uwagę – troszczyć się i pielęgnować to, co tworzy idealny i pożądany przeze mnie stan rzeczywistości.

Warto skorzystać z tego szkolenia , aby stać się lepszym i doskonalszym w przekształcaniu marzeń w rzeczywistość korzystną dla siebie. Z całego serca polecam !!” Barbara D.

Opinia o szkoleniu “Jak składać skuteczne zamówienia do Wszechświata i wylogować się z Matrix’a”

Przeczytaj także

  1. To co przeżyłam w ciągu ostatnich 4 dni podczas szkolenia “Jak przyciągnąć pieniądze” nie da się z niczym porównać. Dzięki Elu, jesteś genialna!
  2. Rozmowa z Martą po zakończeniu szkolenia “4 kroki do manifestacji” – czy te szkolenia w ogóle działają????
  3. Dotarło do mnie co to znaczy “przenosić góry!”
  4. Zawsze wiedzialam, ze chce zmienic swoje postrzeganie rzeczywistosci, ale nigdy nie wiedzialam jak
  5. Twoje szkolenia winien odbyć każdy!

Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>