Czy mam szczegółowo precyzować jeden konkretny cel dopóki on się zmaterializuje czy mogę wizualizować jednocześnie kilka obszarów życia?

Czy mam szczegółowo precyzować jeden konkretny cel dopóki on się zmaterializuje czy mogę wizualizować jednocześnie kilka obszarów życia?

Elżbieta Wolna: Możesz wizualizować, jednocześnie kilka obszarów życia. Jeżeli jakiś obszar daje ci więcej radości, to skup się na nim bardziej, dzięki czemu będziesz emanowała wspaniałą energią :)
Precyzuj – baw się w bycie architektem przyszłych doświadczeń :)
Musisz wiedzieć czego chcesz, ale nie musi być to wszystko zaplanowane
w najmniejszym szczególe. Stwórz szkic tego czego pragniesz i odczuwaj ekscytację na myśl o wspaniałościach, które mogą do ciebie przyjść + dbaj o swoje samopoczucie TU I TERAZ. :)
Kieruj się myślą”To co mówię i to co myślę TERAZ, musi być w harmonii z tym czego pragnę”

Bardzo pragnę zwolnienia z firmy,nie chcę zwalniać się sama ponieważ nie dostanę odprawy,która zapewniła by mi stabilizację na czas szukania nowej pracy w większym mieście pragnę tego już od bardzo długiego czasu,ale nie przyciągam tej sytuacji,może podpowiesz mi jak sprawić,aby stało się to moją rzeczywistością,jak skutecznie wizualizować?

Elżbieta Wolna: Wizualizować pozytywny rezultat będziesz, wtedy gdy określisz EFEKT KOŃCOWY jakiego pragniesz. Jak więc wygląda wersja rzeczywistości, którą pragniesz?

„Znalazłam nową pracę, cudowne, inspirujące zajęcie. Wszystkie okoliczności ułożyły się pomyślenie dla mnie”

Pomyśl, tak naprawdę sama kwestia odprawy nie jest celem, celem jest znalezienie, nowej, satysfakcjonującej cię pracy i to na tym powinnaś się koncentrować.
Bo gdybyś dziś dostała propozycję zmiany pracy, na taką która cię satysfakcjonuje, nie potrzebowałabyś tej odprawy prawda??? Nie miałaby ona takiego znaczenia, więc ZAWSZE musisz zastanowić się CO JEST MOIM CELEM
i do tego celu się dostrajać.

Możesz oczywiście dostrajać się do wersji, która brzmi:

„Znalazłam nową pracę, cudowne, inspirujące zajęcie. Wszystkie okoliczności ułożyły się pomyślenie dla mnie. Dostałam także odprawę i jestem z tego bardzo zadowolona” ,ale to czego tak naprawdę pragniesz to satysfakcjonujące zajęcie,
a nie odprawa :)

Zapraszam po więcej pytań i odpowiedzi do mojego najnowszego
e-booka:

Jak świadomie stosować
Prawo Przyciągania.

130 pytań i odpowiedzi.
Elżbieta Wolna

Pobierz fragment za darmo >

—————————————————————————

Przeczytaj także

  1. Czy jeżeli jedna osoba będzie wizualizować o jednym, a druga o czymś przeciwstawnym to jaki będzie tego wynik…??
  2. Dzięki temu zdaniu ukierunkowujesz się NATYCHMIASTOWO na wersję życia, jaką pragniesz
  3. Dowiedz się, jak skutecznie wizualizować i sięgać po (pozornie) niemożliwe!
  4. Twoje marzenia mogę spełniać się z łatwością
  5. Poznaj całą prawdę o kontraście (o tych niechcianych doświadczeniach!)

Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>