Z lekcji na lekcję następowało moje przebudzenie. Uważam, że wykonujesz genialną pracę dla ludzi, którzy chcą coś zmienić w swoim życiu!!

Elu – przede wszystkim dziękuję Ci za te kilka dni w ciągu których, z lekcji na lekcję następowało moje przebudzenie z rezygnacji, zwątpienia, braku wiary!! W tej chwili jest mi ze sobą dobrze, pokazałaś (przypomniałaś) mi jak się żyje na TAK!! Nauczyłaś mnie, że można, że trzeba się cieszyć i doceniać wszystko co już osiągnąłem, że to pozwala na starcie poczuć się lepiej, że ważna jest zmiana myślenia z nie jest źle – na – jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej!!!

Również dzięki twoim świetnym podpowiedzią i radą (szczególnie w zadaniach domowych:)) dotarło do mnie, że wszystko co mam, zawdzięczam (wtedy nie wiedziałem że tak to się nazywa) Prawu przyciągania, po prostu chciałem, marzyłem, wyobrażałem sobie i .. działo się!!

Według mnie twoje szkolenie jest również odpowiedzią na moje myśli, ponieważ szukałem wiedzy w tym temacie myślałem o czymś takim i trafiłem i nie żałuje!! :) Uważam, że wykonujesz genialną pracę dla ludzi, którzy chcą coś zmienić w swoim życiu!! Polecam twoje szkolenia każdemu, kto jest w stanie otworzyć się na niestandardowe myślenie. Dwie osoby są już po szkoleniu :) I tworzymy coś w rodzaju fanklubu „maszke.pl”:)

PS. Dostać z zadania domowego 6 +++ bezcenne!!, za resztę zapłaci Prawo przyciągania!!

Pozdrawiam
Adam T.

Szkolenia Elżbiety Wolnej wykorzystujące siłę Prawa Przyciągania >


Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *