Jak pomimo wiedzy teoretycznej na temat Prawa Przyciągania zmienić swoje życie na bardziej pozytywne?

Pytanie: Jak pomimo wiedzy teoretycznej i znajomości ćwiczeń na temat Prawa Przyciągania zmienić swoje nastawienie do życia na bardziej pozytywne? Teoretycznie wiem co robić, ale nie mam energii żeby wprowadzić w życie moją wiedzę i tym samym zmienić sposób myślenia, który póki co jest negatywny – jakbym wpadła do jakiejś studni z której nie mogę się wydostać. Widzę wokół tylko problemy – jakbym była zaprogramowana i nie potrafię się przeprogramować.

Elżbieta Wolna: Zapewne dzieje się tak, ponieważ za bardzo chcesz „przeskoczyć” z czucia się beznadziejnie do czucia się fantastycznie. Wykształcił się u ciebie pewien wzorzec, który utrzymuje twoją uwagę w niskich częstotliwościach, dlatego kierujesz swoją uwagę na takie aspekty, które ową niską częstotliwość prezentują. Tak właśnie działa Prawo Przyciągania!
Jedna myśl przyciąga kolejne podobnie wibrujące.

Wyjściem z tej sytuacji jest STOPNIOWE dobieranie myśli i słów, które pozwolą ci poczuć się lepiej. Chodzi oto, aby znaleźć uczucia choć trochę lepsze, od tych które masz obecnie.

Jak będzie to wyglądało w praktyce? Zaczynasz od określenia tego jak się teraz czujesz, po czym dobierasz myśli tak, aby były lepsze od obecnego stanu i dawały ci poczucie poprawy samopoczucia.

Jak się teraz czuję?

Czuję się beznadziejnie. Nie mam energii, aby zmienić swój sposób myślenia. Widzę same problemy, utknęłam w miejscu i nie wiem jak to zmienić.

Dobór lepszych myśli, polepszenie swojego samopoczucia i energii jaką emanuję

– Mogę zdecydować na jakich myślach chce się skoncentrować
– Mogę włączyć relaksującą muzykę i poczuć jak moje ciało odpręża się
– Mogę skoncentrować swoją uwagę na kwiecie w doniczce, który stoi na moim parapecie, dostrzec jego piękno i spokój
– Lubię wiedzieć, że im dłużej będę koncentrowała się na jego pozytywnych aspektach tym więcej spokoju odnajdę w sobie
– Lubię czuć jak polepsza mi się samopoczucie
– Mogę zadbać o mój dom, zrobić gruntowne porządki i czerpać z tego radość, ponieważ czysty dom to czysty umysł. Im więcej harmonii wprowadzam w swoje otoczenie tym więcej mam jej w swoim życiu

Itd :) KAŻDA myśl, która daje ci coraz więcej poczucia spokoju i harmonii sprawia, iż twoje wibracje wzrastają, a tym samym zmienia się twój dominujący wzorzec. Po kilku dniach zauważysz , że z coraz większą łatwością przychodzi ci czucie się dobrze :) lepiej i lepiej :)

Zapraszam do pobrania DARMOWEGO FRAGMENTU mojego e-booka:

30_przykazan_okladka (1)

 


Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *