Jak pomimo wiedzy teoretycznej na temat Prawa Przyciągania zmienić swoje życie na bardziej pozytywne?

Pytanie: Jak pomimo wiedzy teoretycznej i znajomości ćwiczeń na temat Prawa Przyciągania zmienić swoje nastawienie do życia na bardziej pozytywne? Teoretycznie wiem co robić, ale nie mam energii żeby wprowadzić w życie moją wiedzę i tym samym zmienić sposób myślenia, który póki co jest negatywny – jakbym wpadła do jakiejś studni z której nie mogę się wydostać. Widzę wokół tylko problemy – jakbym była zaprogramowana i nie potrafię się przeprogramować.

Elżbieta Wolna: Zapewne dzieje się tak, ponieważ za bardzo chcesz „przeskoczyć” z czucia się beznadziejnie do czucia się fantastycznie. Wykształcił się u ciebie pewien wzorzec, który utrzymuje twoją uwagę w niskich częstotliwościach, dlatego kierujesz swoją uwagę na takie aspekty, które ową niską częstotliwość prezentują. Tak właśnie działa Prawo Przyciągania!
Jedna myśl przyciąga kolejne podobnie wibrujące.

Wyjściem z tej sytuacji jest STOPNIOWE dobieranie myśli i słów, które pozwolą ci poczuć się lepiej. Chodzi oto, aby znaleźć uczucia choć trochę lepsze, od tych które masz obecnie.

Jak będzie to wyglądało w praktyce? Zaczynasz od określenia tego jak się teraz czujesz, po czym dobierasz myśli tak, aby były lepsze od obecnego stanu i dawały ci poczucie poprawy samopoczucia.

Jak się teraz czuję?

Czuję się beznadziejnie. Nie mam energii, aby zmienić swój sposób myślenia. Widzę same problemy, utknęłam w miejscu i nie wiem jak to zmienić.

Dobór lepszych myśli, polepszenie swojego samopoczucia i energii jaką emanuję

- Mogę zdecydować na jakich myślach chce się skoncentrować
- Mogę włączyć relaksującą muzykę i poczuć jak moje ciało odpręża się
- Mogę skoncentrować swoją uwagę na kwiecie w doniczce, który stoi na moim parapecie, dostrzec jego piękno i spokój
- Lubię wiedzieć, że im dłużej będę koncentrowała się na jego pozytywnych aspektach tym więcej spokoju odnajdę w sobie
- Lubię czuć jak polepsza mi się samopoczucie
- Mogę zadbać o mój dom, zrobić gruntowne porządki i czerpać z tego radość, ponieważ czysty dom to czysty umysł. Im więcej harmonii wprowadzam w swoje otoczenie tym więcej mam jej w swoim życiu

Itd :) KAŻDA myśl, która daje ci coraz więcej poczucia spokoju i harmonii sprawia, iż twoje wibracje wzrastają, a tym samym zmienia się twój dominujący wzorzec. Po kilku dniach zauważysz , że z coraz większą łatwością przychodzi ci czucie się dobrze :) lepiej i lepiej :)

Zapraszam do pobrania DARMOWEGO FRAGMENTU mojego e-booka:

30_przykazan_okladka (1)

 

Przeczytaj także

  1. 2 skuteczne techniki: co zrobić gdy czuje się opór i nie można ruszyć z miejsca
  2. 11 zdań na temat PRAWA PRZYCIĄGANIA
  3. Niedzielne refleksje na temat działania prawa przyciągania
  4. Przeczytałem wiele książek na temat Prawa Przyciągania
  5. Masz wpływ na swoje życie

Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>