To co przeżyłam w ciągu ostatnich 4 dni podczas szkolenia „Jak przyciągnąć pieniądze” nie da się z niczym porównać. Dzięki Elu, jesteś genialna!

„Elżuniu, to co przeżyłam w ciągu ostatnich 4 dni podczas szkolenia „Jak przyciągnąć pieniądze” nie da się z niczym porównać. Z tematem Prawo Przyciągania zetknęłam się ok. 1 miesiąc temu i przez przypadek zetknęłam się z informacją o Twoim szkoleniu. Jestem wdzięczna, że ta info pojawiła się w moim doświadczeniu. Postanowiłam z niego skorzystać i to była doskonała decyzja. Szkolenie przeprowadziłaś fantastycznie – jasno i przystępnie. Dzięki niemu zrozumiałam i nauczyłam się, że tylko ja mam wpływ na swoje życie. Napisanie pierwszej historii nie było dla mnie proste, ale kolejne sprawiły mi ogromną frajdę. A co najważniejsze – czuję tę pozytywną energię, która mnie rozpiera. Dzięki Elu, jesteś genialna! GOSIA”

Szkolenia Elżbiety Wolnej wykorzystujące siłę Prawa Przyciągania >


Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *