Zmienić energię i dokonać zmian w swoim życiu

WITAJ ELU ☺ Korzystałem z Twoich kursów już kilkukrotnie i jeszcze nie miałem okazji Ci podziękować. Myślę ze robisz wspaniałą pracę. TY po prostu zmieniasz częstotliwości jakimi ludzie emanują i poprzez to zmieniają swoje otoczenie i swoją rzeczywistość. Poprzez kursy i szkolenia podkręcasz wewnętrzne wibracje wzbogacone radością szczęściem, miłością, wdzięcznością i ludzie nadając na innych falach dokonując zmian w swoim życiu.  Wiem bo doświadczyłem tego na własnej skórze.

Doświadczyłem także jak obniżenie częstotliwości zmienia na gorsze rzeczywistość. Cieszę się ze mogłem Cię spotkać i brać udział w Twoim dziele! W twojej misji! Bardzo, bardzo dziękuję
MARIUSZ W.

Szkolenia Elżbiety Wolnej wykorzystujące siłę Prawa Przyciągania >

 

Przeczytaj także

  1. Z lekcji na lekcję następowało moje przebudzenie. Uważam, że wykonujesz genialną pracę dla ludzi, którzy chcą coś zmienić w swoim życiu!!
  2. To beznadziejne i niemożliwe, aby dokonać jakichkolwiek zmian, więc po co próbować??
  3. Jak zacząć zmiany w swoim życiu?
  4. Panowanie nad swoimi uczuciami to panowanie nad swoim życiem
  5. Ile osób, potrzeba aby zmienić coś w Twoim życiu?

Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>