Zmienić energię i dokonać zmian w swoim życiu

WITAJ ELU ☺ Korzystałem z Twoich kursów już kilkukrotnie i jeszcze nie miałem okazji Ci podziękować. Myślę ze robisz wspaniałą pracę. TY po prostu zmieniasz częstotliwości jakimi ludzie emanują i poprzez to zmieniają swoje otoczenie i swoją rzeczywistość. Poprzez kursy i szkolenia podkręcasz wewnętrzne wibracje wzbogacone radością szczęściem, miłością, wdzięcznością i ludzie nadając na innych falach dokonując zmian w swoim życiu.  Wiem bo doświadczyłem tego na własnej skórze.

Doświadczyłem także jak obniżenie częstotliwości zmienia na gorsze rzeczywistość. Cieszę się ze mogłem Cię spotkać i brać udział w Twoim dziele! W twojej misji! Bardzo, bardzo dziękuję
MARIUSZ W.

Szkolenia Elżbiety Wolnej wykorzystujące siłę Prawa Przyciągania >

 


Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *