Oto dlaczego masz bezpośredni wpływ na swoje życie

Jeżeli czujesz się źle, wiedz że ZAWSZE możesz poczuć się lepiej, zmieniając kierunek swojej uwagi. Masz kontrolę nad tym jak chcesz się czuć, bo możesz kierować swoją uwagę na pozytywne aspekty tego co cię otacza.

 • Czy masz możliwość wpłynięcia na swoje myśli?? TAK
 • Czy twoje myśli wpływają na twoje samopoczucie?? TAK
 • Czy twoje uczucia to fizyczne interpretatory twojej wibracji?? TAK
 • Czy na wibrację jaką tworzysz w każdej chwili odpowiada prawo przyciągania?? TAK
 • Czy prawo przyciągania manifestuje twoje DOMINUJĄCE przekonania na dany temat?? TAK
 • Czy doświadczasz w swoim życiu, manifestacji swoich wewnętrznych przekonań?? TAK

Czy już rozumiesz, że masz wpływ na swoje życie i na to co doświadczasz, ponieważ MASZ WPŁYW NA MYŚLI I NA UCZUCIA JAKIE ONE WYWOŁUJĄ. MOŻESZ DOWOLNIE JE MODYFIKOWAĆ.

Pamiętać musisz jednak że nie jest możliwe abyś w jednej chwili przeszedł ze stanu smutku do stanu wielkiej radości, ponieważ rozbieżność wibracyjna tych dwóch stanów jest zbyt duża, jednak stopniowe poprawianie swojego samopoczucia jest jak najbardziej dostępne dla ciebie!

Naprawdę wszystko co musisz zrobić, jeżeli nie czujesz się dobrze (i nie chodzi tutaj o samopoczucie fizyczne, a mentalne), to zmienić przedmiot swojej koncentracji na bardziej pozytywny, dzięki czemu wytworzysz myśli o wyższych wibracjach.

Nie próbuj na siłę być radosnym i szczęśliwym, bo nie oszukasz swojej wibracji, poszukuj jednak takich słów oraz takich myśli, które wpłyną na STOPNIOWĄ POPRAWĘ Twojego samopoczucia.

ZAWSZE możesz podnieść swoją wibrację poprzez zmianę kierunku uwagi bądź koncentrację na rzeczach, które sprawiają, że czujesz się dobrze. Zrób wszystko co musisz zrobić, aby poczuć się choć odrobinę lepiej, to jest już duży krok, bo świadomość tego że możesz CELOWO wpłynąć na polepszenie swojego samopoczucia, a tym samym zwiększenie swojej wibracji jest wielką frajdą.

Możesz zastosować tzw. metodę KOCHAM CIĘ, która wpłynie na poprawę twojego samopoczucia. Jest to jedna z najskuteczniejszych metod oczyszczania umysłu ze zbędnych negatywnych myśli. Polega ona na powtarzaniu słowa KOCHAM CIĘ dotąd, aż poczujemy się lepiej.

Kiedy się źle czujesz zacznij po prostu powtarzać KOCHAM CIĘ, do momentu kiedy twój stan mentalny ulegnie poprawie,do momentu gdy poczujesz spokój i harmonię, ULGĘ będzie to znak, że Twoja wibracja wzrosła.

 

Przeczytaj także

 1. Masz wpływ na swoje życie
 2. Twoim jedynym wysiłkiem powinno być poczucie ulgi wywołane polepszeniem samopoczucia.
 3. Jak pomimo wiedzy teoretycznej na temat Prawa Przyciągania zmienić swoje życie na bardziej pozytywne?
 4. Masz kontrolę nad swoim życiem, musisz tylko nauczyć się wybierać pozytywne myśli i pozytywne słowa reszta się do ciebie dopasuje
 5. Skąd masz wiedzieć jaką energią aktualnie emanujesz?

Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>