Radosny film na temat pragnień :-)

Moje marzenia – czy się zrealizują? Kiedy?
Każde twoje pragnienie, każda twoja modlitwa jest zatwierdzona, bez wyjątku – zawsze………obfitość jest wszędzie, to naturalny stan…..

 

Przeczytaj także

  1. Zapomnij kim kazano Ci być
  2. Jak wygląda radosny rozwój?
  3. Zamartwiam się zdaniem innych na mój temat – co robić?
  4. Jestem dumna, bo wiem że to co daje innym, jest wartościowe dla ich pozytywnego rozwoju
  5. Jak pomimo wiedzy teoretycznej na temat Prawa Przyciągania zmienić swoje życie na bardziej pozytywne?

Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>