A jak wygląda Twój dialog na początku każdego dnia?

Na dobry początek dnia <3

Dzisiaj zaczyna się moje nowe, wspanialsze i piękniejsze życie które świadomie tworzę. Przyciągam do siebie wszystkie dobre rzeczy i odczuwam miłość radość, i obfitość. Jestem wdzięczny za to że żyję, za to że dostrzegam piękno wokół mnie.

Żyję z pasją i celem, mam w sobie mnóstwo energii i życia. Codziennie mam czas na śmiech i radość. Odczuwam to coraz mocniej i mocniej. Ciągle się uczę, rozwijam i myślę na dużą skalę. Koncentruje się na wszystkich dobrych rzeczach i jestem za nie wdzięczny. Czuje się jednością ze wszystkim. Jestem wspaniałością życia, Boskością w ludzkiej formie. Jestem świadomy i wolny. Jestem Liderem, magnesem na pieniądze. Cieszę się każdym dniem i jestem bardzo wdzięczny że żyję i jestem SOBĄ ! Dzisiaj jest najlepszy dzień mojego życia – kocham siebie!


Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

2 thoughts on “A jak wygląda Twój dialog na początku każdego dnia?

  1. To jest po prostu PIĘKNE.Eluniu Najdroższa DZIĘKUJĘ CI:):):) Będę to czytał i się tym napawał każdego poranka,gdy otworzę oczy:):):):):)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *