A jak wygląda Twój dialog na początku każdego dnia?

Na dobry początek dnia <3

Dzisiaj zaczyna się moje nowe, wspanialsze i piękniejsze życie które świadomie tworzę. Przyciągam do siebie wszystkie dobre rzeczy i odczuwam miłość radość, i obfitość. Jestem wdzięczny za to że żyję, za to że dostrzegam piękno wokół mnie.

Żyję z pasją i celem, mam w sobie mnóstwo energii i życia. Codziennie mam czas na śmiech i radość. Odczuwam to coraz mocniej i mocniej. Ciągle się uczę, rozwijam i myślę na dużą skalę. Koncentruje się na wszystkich dobrych rzeczach i jestem za nie wdzięczny. Czuje się jednością ze wszystkim. Jestem wspaniałością życia, Boskością w ludzkiej formie. Jestem świadomy i wolny. Jestem Liderem, magnesem na pieniądze. Cieszę się każdym dniem i jestem bardzo wdzięczny że żyję i jestem SOBĄ ! Dzisiaj jest najlepszy dzień mojego życia – kocham siebie!

Przeczytaj także

  1. 10 Afirmacji – pozytywne programowanie
  2. Przerażała mnie myśl jak wiele emituje negatywnych myśli każdego dnia
  3. Bardzo silna technika do stosowania każdego dnia
  4. Na początku dnia dostałeś 1440 nowych minut od magii życia, jak je wykorzystałeś?
  5. Jak często każdego dnia, gdybyś miał zwerbalizować swój stan wewnętrzny, musiałbyś powiedzieć, „nie chcę być tu, gdzie jestem”?

Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

2 thoughts on “A jak wygląda Twój dialog na początku każdego dnia?

  1. To jest po prostu PIĘKNE.Eluniu Najdroższa DZIĘKUJĘ CI:):):) Będę to czytał i się tym napawał każdego poranka,gdy otworzę oczy:):):):):)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>