Cieszę się, że Cię odnalazłam spośród tylu stron

Elu wszystko co piszesz na temat prawa przyciągania jest dla mnie najbardziej zrozumiałe choć już tak długo się w to zagłębiam. Piszesz prosto i podajesz przykłady, a o to chyba najbardziej nam wszystkim chodzi. Cieszę się, że Cię odnalazłam spośród tylu stron na ten temat i mam możliwość rozwijania swojej osobowości wreszcie w sposób, który jest przejrzysty i zrozumiały… A jest wiele do zrobienia :) serdecznie Cię pozdrawiam i dziękuję ze z nami jesteś :) Iza

Szkolenia Elżbiety Wolnej wykorzystujące siłę Prawa Przyciągania >

Przeczytaj także

  1. Wykonując Twoje zadania czułam szczęście, radość, byłam w niezwykłym humorze i pełna pozytywnych myśli.
  2. Joe Vitale to teoria Elżbieta Maszke to praktyka
  3. Jestem zachwycona tym kursem i na pewno skorzystam z innych. To niesamowite ile człowiek skupia się na braku zamiast na tym tego czego chce i za co jest wdzięczny :-)
  4. Twoje szkolenia winien odbyć każdy!
  5. Decyzja o udziale w kursie Eli należy do tych najlepszych

Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>