Jakiś czas temu moje życie się „zawaliło”. Wzięłam udział w Twoim 4 dniowym szkoleniu „Jak przyciągnąć pieniądze” i rewelacja!

„Witaj Elu bardzo ciepło. Wzięłam udział w Twoim 4 dniowym szkoleniu „Jak przyciągnąć pieniądze” i rewelacja! Jakiś czas temu moje życie się „zawaliło”. Problemy w firmie, trudności w porozumieniu się ze wspólnikiem, zerwany bardzo dobry kontrakt, kary umowne, długi, brak pieniędzy na ich pokrycie i cała kupa problemów.

Ja w tym wszystkim…płacz, nerwy, psychiatra.

Szybko doszłam że nie tędy droga……ale to już PRZESZŁOŚĆ a ona istnieje tylko wtedy gdy się o niej mówi więc koniec w tym temacie. Wzięłam się za siebie i zaczęłam „walczyć”……i dzięki temu dzisiaj tematyka czakramów ,energii, medytacji jest mi dobrze znana.

Przeczytałam kilometry książek od Sekretu poprzez Gregga Bradena ,Potęgę Podświadomości, Metodę Silvy, Hunę. Powoli wśród „czarnych chmur” zaczęły się pojawiać „jasne obłoki”. Wszystko wydawało się proste i zrozumiałe, stosowałam i nie powiem działa, ale nie w 100%. Działa w „drobnych sprawach” jak np. zawsze wolne miejsce do zaparkowania, problemy z firmą i już moim byłym wspólnikiem jakoś powoli zaczęły się układać po mojej myśli /ale nie w 100%/ i jeszcze wiele innych spraw ,ale nie będę się rozpisywała , bo nie o to chodzi, jestem TU i TERAZ.

Czytając kolejne książki cały czas czułam że czegoś w nich brakuje albo raczej ja nie mogę tego znaleźć czy zrozumieć. Wykupiłam Twój kurs i BINGO – znalazłam to czego szukałam…. Wytłumaczyłaś Elu jak łatwo i prosto osiągnąć stan wewnętrznej radości i go utrzymać. To właśnie ten brakujący element którego szukałam…,postawiłaś Elu kropkę nad i…Dzięki Tobie już wiem jak to robić…Dziękuję!!!!! Serdecznie pozdrawiam Jola”

Szkolenia Elżbiety Wolnej wykorzystujące siłę Prawa Przyciągania >


Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *