Wybrali mnie! Spełniło się to nad czym pracowałam na Twoim szkoleniu

“Elu!!! Dziś zadzwonili z firmy, w której złożyłam papiery i spośród wszystkich osób... wybrali mnie! Zaczynam za kilka dni! Moje wynagrodzenie netto tylko minimalnie różni się od tego, które podałam w trakcie naszego szkolenia, ale dodatkowe benefity skutecznie to wyrównują! Jestem bardzo podekscytowana! Nawet się nie spodziewałam, że zaproponują mi aż tak dobre warunki  Mam nadzieję, że atmosfera w zespole również będzie mi odpowiadała, bo na tym zależało mi najbardziej. Dziękuję! :)”


Szkolenia Elżbiety Wolnej wykorzystujące siłę Prawa Przyciągania >

 

Przeczytaj także

  1. Zapomnij kim kazano Ci być
  2. Pracuję z ludźmi, z dziećmi – dzięki szkoleniu i motywacją wprost tryskam energią
  3. Dzięki temu szkoleniu mogłam w końcu doświadczyć swojej pełnej transformacji
  4. Jakiś czas temu moje życie się „zawaliło”. Wzięłam udział w Twoim 4 dniowym szkoleniu „Jak przyciągnąć pieniądze” i rewelacja!
  5. Joe Vitale to teoria Elżbieta Maszke to praktyka

Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>