Po 4 dniach z Tobą, kochana Kobieto, NARESZCIE ZROZUMIAŁAM O CO CHODZI TAK NAPRAWDĘ W Prawie Przyciągania!

Kochana Elżbieto :)
Wzięłam udział w Twoim szkoleniu „4 kroki do manifestacji”, który bywał już obecny w mojej poczcie mailowej, ale jedynie bywał. Dopiero teraz (sierpień 2015) pozwoliłam sobie samej na wzięcie w nim udziału. I to był REWELACYJNY POMYSŁ! NA WSZYSTKO BOWIEM PRZYCHODZI ODPOWIEDNI CZAS!

Wiele czytałam na temat Prawa Przyciagania od różnych trenerów rozwoju osobistego. Jednak albo nie byl to właściwy czas dla mnie albo ja nie byłam na tę wiedzę wówczas gotowa. TA GOTOWOŚĆ MA ZNACZENIE. Po 4 dniach z Tobą, kochana Kobieto, NARESZCIE ZROZUMIAŁAM O CO CHODZI TAK NAPRAWDĘ W PP!!!

Teraz już wiem, że urzeczywistnienie się mojego pragnienia zależy w 99% od moich „wysokich” uczuć i dobrych myśli, a myśli dobrze jest mieć pięknie pozytywne :), a z przewodnictwem Elżbiety, jej radami jest to ogromnie proste, fajne i skuteczne, bo jest przy Tobie cały ten czas i Cię prowadzi!

Podczas tych 4 dni zauważyłam już kilka cieszących mnie zmian w obszarze tego nad czym pracowałam :) I o to chodzi. Wiem, że dzięki tej inwestycji dla mnie samej wsiadłam do WŁAŚCIWEGO POCIĄGU:) I jadę sobie nim dalej aż do upragnionego przeze mnie celu.
POLECAM JE KAŻDEMU, kto ma już dosyć pocieszania się, że jego sytuacja jutro się zmieni i marnotrawienia energii na chodzenie okrężnymi drogami.

Elżbieta wyprostowała moje ścieżki tak, jakby dała mi wysoką latarnię, z którą wędrówka jest wygodna, ciekawa i jasna, bo światło JEJ przekazu jest czytelne i prosto podane. Zachęcam z całego serca! Dagmara z radosną wdzięcznością :)

Szkolenia Elżbiety Wolnej wykorzystujące siłę Prawa Przyciągania >


Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *