Gdy zmieniasz sposób postrzegania wchodzisz do nowej rzeczywistości

Kilka dni temu natrafiłam na tą wspaniałą postać i chciałabym, abyś także ją poznał mój drogi czytelniku. Pragnę, abyś uczestniczył w drodze rozwoju jaką sama przechodzę i wyciągał z niej TO CO DLA CIEBIE NAJLEPSZE :)

Zagospodaruj sobie dziś sporo czasu i obejrzyj wszystkie części tej niesamowitej zmiany jaka zaszła pomiędzy synem, a matką.

WSZYSTKO jest jedynie percepcją…Gdy zmienisz percepcje (sposób postrzegania) wchodzisz do innej rzeczywistości.

“Zamiast usiłować zmienić świat, tak by odpowiadał naszym przekonaniom o tym, jak „powinien” wyglądać, możemy te przekonania zakwestionować i poprzez spotkanie z rzeczywistością, taką jaka jest, doświadczyć niewiarygodnej wolności i radości. Katie opracowała prostą, ale skuteczną metodę wglądu w siebie nazywaną Pracą, która pozwala na dokonywanie zmian w praktyce”

Część 1

Część 2

Część 3

Część 4

Część 5

Część 6

Część 7

Część 8

Przeczytaj także

  1. Ty sam blokujesz zaistnienie nowej rzeczywistości
  2. Jesteś panem swojego postrzegania
  3. W zależności od tego jak postrzegasz, wchodzisz do różnych rzeczywistości
  4. Poświęcaj czas i energię nowej rzeczywistości, która dopiero ma nadejść
  5. Część druga – Łączliwość jest między innymi podstawowym składnikiem materiału rzeczywistości

Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>