To odmieniło moje życie

Chciałam podzielić się z Tobą czytelniku, wiadomością jaką dostałam spontanicznie kilka dni temu od uczestniczki mojego szkolenia:

“Witam Cię serdecznie Elu! Już po tych 3 lekcjach moje życie i nastawienie do niego zmienia się. To jest niesamowite, że nauczyłam się wyszukiwać szczegółów, które doceniam w rzeczach lub sprawach które mnie wcześniej tak naprawdę wkurzały. Teraz tak nie jest. Dziękuję Tobie za to bardzo…ja się zmieniam, staję się szczęśliwą osobą…niesamowite:)!!!

Jestem pełna optymizmu bo otwierasz mi oczy na ważne szczegóły, o których nie miałam pojęcia mimo że już wiele przeczytałam na temat PP. Jestem wdzięczna Bogu za kogoś takiego jak Ty. Jesteś niesamowita,wyczulona na każdy szczegół + potrafisz to przekazać ludziom. Naprawdę Elu mówię to prosto z serca chociaż pewnie zdajesz sobie sprawę jak bardzo pomagasz ludziom:) Twoja wiedza jest mi potrzebna do życia – po prostu.

Monika”


Szkolenia Elżbiety Wolnej wykorzystujące siłę Prawa Przyciągania > 

 

 

Przeczytaj także

  1. Nawet nie zdawałam sobie sprawy z tego, że moje życie tak się zmieniło
  2. Jak afirmowanie (pozytywne myślenie) może polepszyć moje życie?
  3. Jakiś czas temu moje życie się „zawaliło”. Wzięłam udział w Twoim 4 dniowym szkoleniu „Jak przyciągnąć pieniądze” i rewelacja!
  4. Rewelacyjny dla każdego, kto chce zmienić swoje życie!
  5. Wyrażenia afirmujące życie oraz wyrażenia negujące życie

Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

One thought on “To odmieniło moje życie

  1. Zgadzam się z opinią Moniki na temat założycielki tego bloga Eli M. Moje życie tez się zmieniło, dzieki zmianie myślenia:) To jest fascynujące odkrycie, o którym piszesz Moniko:) Ja teraz umiem żyć “pełną parą”, dostrzegam dobre rzeczy, które dzieją się wokół mnie i z radością wstaje każdego dnia:) I z pełną świadomością stwierdzam, że powodem tego jest właśnie ten blog! Pozdrawiam wszystkich E-Maszkewiczów z Elą na czele, hhi.
    Z łagodnym pozdrowieniem:) Ela

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>