Ty sam blokujesz zaistnienie nowej rzeczywistości

Dopóki twoja uwaga, twoje myśli i słowa jakimi się posługujesz skierowane są w stronę tego czego nie chcesz, to czego chcesz nie może pojawić się w twoim doświadczeniu. Ty sam swoją negatywną uwagą, wątpliwościami, obawami i wszelkimi negatywnymi myślami, bądź też utartymi przekonaniami
blokujesz zaistnienie w twoim życiu NOWEJ ULEPSZONEJ WERSJI TWOJEGO DOŚWIADCZENIA.

Jeżeli czegoś chcesz, a to od dłuższego czasu nie pojawia się oznacza, to iż musisz poświęcić swoją uwagę na to, by myśli i słowa jakimi się posługujesz odpowiadały efektowi końcowemu jakiego pragniesz, a tym samym dawały ci pozytywne odczucia. Spokój umysłu, radość, harmonia itp. wszelkie pozytywne emocje, będą oznaczały że wibracja jaką tworzysz w tym temacie będzie pozytywna, więc i odpowiedź Prawa Przyciągania, a co za tym idzie manifestacja również będzie posiadała pozytywne aspekty tematu jaki rozważałeś.

Artykuł dodatkowy: Podstawy działania Prawa Przyciągania

Przeczytaj także

  1. Gdy zmieniasz sposób postrzegania wchodzisz do nowej rzeczywistości
  2. Poświęcaj czas i energię nowej rzeczywistości, która dopiero ma nadejść
  3. Jak zmienić swoje postrzeganie świata i zacząć przyciągać to, co chcesz? Jak odnaleźć spokój i harmonię? Jak zostać świadomym twórcą swojej rzeczywistości?
  4. Historia dostrajająca do rzeczywistości pełnej bogactwa
  5. Historia dostrajająca do rzeczywistości pełnej bogactwa

Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>