Małe rzeczy, które robimy na co dzień stają się kolektywną odpowiedzią, które Pole odbija z powrotem

Małe rzeczy które robimy w naszych życiach z dnia na dzień: sposób w jaki odpowiadamy jedno drugiemu przy rodzinnym stole, podczas naszych rozmów, sposób w jaki odczuwamy wiadomości w TV, sposób w jaki reagujemy na kierowcę, który zajeżdża nam drogę….. w tych pozornie nieznaczących momentach naszego życia odbywamy rozmowę z tym Polem, z kwantowym hologramem, Umysłem Boga – INDYWIDUALNIE i składamy wszystkie nasze małe rozmowy razem i to staje się kolektywną odpowiedzią, którą Pole odbija z powrotem.
To nasza kolektywna miłość, nasza kolektywna wzajemność i wdzięczność lub kolektywny gniew, wściekłość i strach.”

Gregg Braden


Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

4 thoughts on “Małe rzeczy, które robimy na co dzień stają się kolektywną odpowiedzią, które Pole odbija z powrotem

  1. Już prawie zapomniałam o tej prawdzie, że jesteśmy połączeni energią ze wszystkim co nas otacza. Dziękuję, za przypomnienie :) To bardzo ważne słowa.

  2. Krótko, a jakże dobitnie. Przecież to takie oczywiste, co napisałaś, Eluś, bynajmniej dla mnie. A tak często zapominam…….. dzięki:)

  3. Bardzo dziekuje Pani Elżbieto za bardzo do0bre artykuły ponieważ interesuje mnie ogólnie takie tematy jak pani opisuje.Mam trochę nie dosmak jak to jest z modlitwami dokładnie jestem katolikiem i jeszcze nie znalazłem w jaki sposób się modlić bo kościół katolicki tego nie podaje.Prosił bym Panią o wskazanie co przeczytać mógłbym jakiś artykuły.Przeczytałem Grega Bradena o tym deszczu co pani opisała dobre to jest to a więcej mogę gdzieś poczytać o modlitwach o modleniu,dziękuje bardzo,pozdrawiam krzysztof

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *