Po tym ćwiczeniu będziesz emanował wibracją bogactwa!

Wdzięczność to jedno, a POCZUCIE CODZIENNEGO BOGACTWA, to drugie. Zastanawiałam się w jaki sposób, pomóc tobie odczuwać jeszcze więcej bogactwa na co dzień. Bogactwo to nie tylko pieniądze, więc warto byłoby rozszerzyć swoje postrzeganie na codzienne przejawy bogactwa jakie nas otaczają…..

Otacza mnie:

BOGACTWO oddechu
BOGACTWO promieni słońca
BOGACTWO liści na drzewach
BOGACTWO drzew i krzewów
BOGACTWO bogactwo źdźbeł trawy
BOGACTWO bić mojego serca
BOGACTWO potencjałów
BOGACTWO kropel paliwa w baku samochodu
BOGACTWO możliwości wyboru
BOGACTWO kropel wody w moim kranie
BOGACTWO roślin i zwierząt
BOGACTWO kształtów
BOGACTWO kolorów
BOGACTWO smaków natury
BOGACTWO ptaków
BOGACTWO różnorodnych chmur na niebie
BOGACTWO materiałów, które tworzą moje ubrania
BOGACTWO słów
BOGACTWO ziaren piasku
BOGACTWO powietrza w atmosferze
BOGACTWO myśli
BOGACTWO uczuć
BOGACTWO przemyśleń
BOGACTWO kartek w moich książkach
BOGACTWO metrów mojego mieszkania
BOGACTWO minut
BOGACTWO obrazów i dźwięków
BOGACTWO niesamowitych struktur warzyw i owoców
BOGACTWO relacji
BOGACTWO przytuleń
BOGACTWO uśmiechów
BOGACTWO twórczości
BOGACTWO czasu
BOGACTWO mojej istoty
BOGACTWO urządzeń
BOGACTWO światła
BOGACTWO płomieni świecy
BOGACTWO miłości
BOGACTWO śpiewów ptaków

Po takim ćwiczeniu, człowiek emanuje WIBRACJĄ BOGACTWA, ponieważ dostrzega i koncentruje się na BOGACTWIE. Perspektywa jest wszystkim.

Ćwicz takie postrzeganie BOGACTWA, a poczujesz jak wiele cudów i obfitości cię otacza. Każde ćwiczenie, które daje ci CUDOWNE ODCZUCIA, jest znakiem dla ciebie, iż jesteś właśnie na CZĘSTOTLIWOŚCI POZYTYWNEGO PRZYCIĄGANIA.

WAŻNE: Wcale nie musisz koncentrować się na tych wszystkich perspektywach odczuwania bogactwa NA RAZ. Możesz równie dobrze skupić się na jednym, np. BOGACTWIE codziennych oddechów – sama ta perspektywa I SKUPIENIE SIĘ NA NIEJ, pozwolą ci emanować wibracją bogactwa.

Żaden umysł, przesiąknięty przekonaniami o brakach, nie jest w stanie zaprzeczyć temu niesamowitemu bogactwu jakiemu w każdej minucie masz zaszczyt doświadczać.

—-

Talizmany materialnego sukcesu > 

Co o swoim talizmanie myśli Marta?

Witam :o) przez całe życie ciążyła nade mną blokada, miałam wiele pomysłów, ale ciągle coś stawało mi na przeszkodzie. Bransoletki pomogły mi ! W ciągu 2 miesięcy OD ZAŁOŻENIA BRANSOLETKI została założona firma, KTÓRA SIĘ ROZWIJA! Nie potrafię już funkcjonować bez talizmanów, są uzupełnieniem mnie. Strzegę bransoletki jak obrączki jest dla mnie tak samo ważna, DZIĘKUJĘ


Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

One thought on “Po tym ćwiczeniu będziesz emanował wibracją bogactwa!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *